sobota, 11 stycznia 2014

Laptop do gier za/do około 2500 złotych

Jak wiadomo w laptopach przeznaczonych typowo dla graczy, czy też kupowanych przede wszystkim z myślą o możliwości grania w najnowsze i wymagające gry, najważniejsza jest karta graficzna. Jeżeli mamy do wydanie około 2500 złotych na laptopa, to trzeba się dość długo naszukać, aby wybrać te najlepsze z najlepszą konfiguracją. Poniżej 4 laptopy w których zainstalowano karty graficzne NVIDIA GT 645M, GT 650M oraz GTX 660M, które zapewnią płynność gry w wymagających grach.


Na pierwszym miejscu jest laptop Lenovo z najlepszą z wymienionych wyżej kart grafiki (GTX 660M), dobrym procesorem Core i3 3110M, dyskiem o pojemności aż 750 GB czyli dla graczy też bardzo ważny aspekt. Pamięci RAM jest 4 GB więc wystarczająco.
Na drugim miejscu też jest bardzo fajna propozycja od MSI z kartą GT 645M oraz aż 8 GB pamięci RAM. Procesor jest trochę lepszy niż w przypadku Lenovo Y580, ale to nie może być kluczowy czynnik.
Na 3 miejscu jest jedyną w tym zestawieniem zestawieniu propozycja laptopa Acer. Bardzo dobra karta graficzna, pojemny dysk twardy SSD, wydajny procesor, ale niestety 2 GB pamięci RAM. Na 4 miejscu świetny sprzęt od Samsung z bardzo dobrą konfiguracją. Wybór należy do Ciebie.

3 komentarze:

 1. a co powiecie na laptopy do gier, które prezentuje ogit
  warto coś z tego wybrać ? nie znam, się a zauważyłem że maja tam właśnie polecanego na tym forum Samsunga 550
  rzućcie okiem
  http://www.ogit.pl/kategoria/1366/laptopy-do-gier

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. MSI CX61 0NF-227PL
  a co z tym laptopem?

  OdpowiedzUsuń